Aktualności

CZE 06, 2024 :: Egzamin I termin 20.06.2024

Egzamin I termin 20.06.2024

MAJ 23, 2024 :: Zaliczenie teoretyczne - TEST II semestr

Zaliczenie teoretyczne - TEST II semestr

KWI 14, 2024 :: Zaliczenie GiS 1 termin

Zaliczenie GiS 1 termin

KWI 14, 2024 :: Test 1 semestr 2 termin 16.04.2024

Test 1 semestr 2 termin 16.04.2024

MAR 25, 2024 :: Przeglądy preparatów 28.03.2024 r.

Przeglądy preparatów 28.03.2024 r.

LUT 08, 2024 :: Zaliczenie BiM I termin 4.03.2024 r.

Zaliczenie BiM I termin 4.03.2024 r.

STY 29, 2024 :: Egzamin końcowy I termin 20.06.2024 r.

Egzamin końcowy I termin 20.06.2024 r.

LIS 06, 2023 :: Przeglądy preparatów -9.11.2023

Przeglądy preparatów -9.11.2023

LIS 01, 2023 :: Ćwiczenie 8 - kończyna dolna

Ćwiczenie 8 - kończyna dolna

PAŹ 26, 2023 :: Zasady przeprowadzania zaliczeń praktycznych w roku akademickim 2023/2024

Zasady przeprowadzania zaliczeń praktycznych w roku akademickim 2023/2024

PAŹ 06, 2023 :: Ćwiczenie 1 9.10.2023 r.

Ćwiczenie 1 9.10.2023 r.

Katedra i Zakład Anatomii Prawidłowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

.

Pracownicy

Kierownik Katedry prof. dr hab. n. med. Grzegorz Bajor
Sekretariat

 

mgr Ilona Walentyńska - Sowa - email: iwalentynska-sowa@sum.edu.pl oraz anatom@sum.edu.pl   32 208 8326

Pracownicy naukowi

Adiunkt dr n. med. Małgorzata Chowaniec - email: mchowaniec@sum.edu.pl
Adiunkt dr n. med. Tomasz Lepich - email: lepich@sum.edu.pl
dr n. med. Sham Cader - email: scader@sum.edu.pl
dr n. med. Daniel Stompel - email: dstompel@sum.edu.pl

Adiunkt dr n. med. Aneta Piwowarczyk - Nowak - email: anowak@sum.edu.pl
mgr Karol Kostro - email: kkostro@sum.edu.pl
mgr Beata Dorzak - email: bdorzak@sum.edu.pl  

mgr Aleksander Kwiatkowski - email: akwiatkowski@sum.edu.pl

mgr Weronika Wiśniewska - email: weronika.wisniewska@sum.edu.pl 

mgr Kamil Luboński- emial: kamil.lubonski@sum.edu.pl 

mgr Kacper Warakomski - email: kacper.warakomski@sum.edu.pl 

mgr Maciej Kleinert - email: mkleinert@sum.edu.pl 

lek. Dawid Jasiński - email: dawid.jasinski@sum.edu.pl 

lek. Mateusz Woryna - email: mateusz.woryna@sum.edu.pl 

                                                                                                                  

 Godziny konsultacji są ustalane indywidualnie z asystentem prowadzącym zajęcia.

Pracownicy techniczni

Zbigniew Sydor
Marceli Magiera
Bogdan Kos

tel.: 32 208 8337

 

Sekretariat


Sekretariat Katedry i Zakładu Anatomii Prawidłowej czynny jest:
od poniedziałku do piątku w godzinach 
  09:00 - 13:00

Zalecany jest kontakt mailowy

anatom@sum.edu.pl

lub telefoniczny

32/ 208 83 26 

Student

Niezbędne informacje dla studentów

Informacje dla studentów

 

1. Ubiór zgodnie z Regulaminem

Literatura

Memorix
Anatomia
pod red. B. Ciszek, K. Krasucki
Edra&Urban

Anatomia Prawidłowa Człowieka
Podręcznik dla studentów medycyny i lekarzy
Tom I, II, III, IVMichał SzpindaEdra&Urban

Bochenek Anatomia człowieka tom I-V
A. Bochenek, M. Reicher
PZWL Warszawa

Podstawowy podręcznik:
Neuroanatomia czynnościowa i kliniczna
Janusz Moryś, Olgierd Narkiewicz
Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Uzupełniający podręcznik:
Neuroanatomia kliniczna
Paul A. Young, Paul H. Young, Daniel L. Tolbert, Janusz Moryś
Wydawnictwo: Wolters Kluwer

Regulaminy, sylabus, programy ćwiczeń,

1. Regulaminy

 Regulamin FBB

2. Sylabus

 Sylabus 2023/2024 FBB

3. Programy Cwiczeń

Plan ćwiczeń OUN FBB 2023/2024

Plan ćwiczeń GiS FBB 2023/2024

Plan ćwiczeń BiM FBB 2023/2024

Plan ćwiczeń KG FBB 2023/2024

Plan ćwiczeń KD FBB 2023?2024 - uaktualnienie 

Program ćwiczeń KP FBB 2023/2024

 

Kontakt

z nami

Kontakt

ADRES:
ul. Medyków 18
40-762 Katowice
TELEFON:
+48 (32) 208 83 26
E-MAIL:
anatom@sum.edu.pl
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Katedra i Zakład Anatomii Prawidłowej Wydziału Lekarskiego w Katowicach

ul. 1 Dywizji Pancernej 45
43-382 Bielsko-Biała

telefon. (32) 208 83 26
e-mail. anatom@sum.edu.pl